Vítejte na webu ec-medica.cz, který je zaměřen na alternativní přístup k lidskému zdraví! V sekci E-shop naleznete námi vyvinuté produkty jako jsou Kondiční Orgánový Skener, plazma generátor Plazmagen a masážní přístroje vycházející ze zkušeností čínské medicíny.

V sekci Přečtěte si najdete zajimavé články o alternativní a čínské medicíně, zdravém životním stylu a ostatních tématech, jež se týkají zaměření našeho webu.

Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy a připomínky.

Důležité upozornění

Na českém trhu se objevily pokoutně prodávané napodobeniny kondičních orgánových skenerů prodávaných naší společností pod zkratkou K.O.S. Byli jsme kontaktováni lidmi, kteří byli podvedeni a koupili si nefunkční přístroj parazitující na dobrém jméně a kvalitě našich výrobků. Upozorňujeme všechny zájemce o kondiční orgánový skener, aby se vyvarovali koupě nápadně levnějšího přístroje vzhledově podobného provedení přístroje K.O.S. Jedná se o NEFUNKČNÍ NAPODOBENINU, která nemá s našimi výrobky nic společného.

Originální kondiční orgánový skener se zárukou návodem a podporou nakoupíte jen v našem e-shopu

 

IBM Thinkpad T42Nevlastníte li vhodný přenosný počítač pro práci s přístrojem Kondiční Orgánový Skener, nebo máte na svém stroji s funkčností problémy, popřemýšlejte o nákupu notebooku IBM Thinkpad T43. Tento notebook je předinstalovaný s operačním systémem Windows XP, ovládacím softwarem k přístroji K.O.S. a softwarem technické podpory, díky kterému se s námi bleskově spojíte.
Notebook je přímo optimalizovaný pro práci s přístrojem K.O.S. a jeho funkčnost je na něm blesková. Start software proběhne po zapnutí počítače již za 12 sekund a při opakovaném spuštění software K.O.S. již dokonce za šest sekund.
Notebook je velmi lehký, má pevné tělo s odolnou konstrukcí a jeho klávesnice vydrží i polití tekutinou. Notebooky řady Thinkpad od IBM vždy patřily k tomu nejlepšímu, co vyšlo z továrny světoznámé firmy IBM.

Tento počítač si můžete v našem e-shopu zakoupit společně s přístrojem K.O.S. ale i samostatně. Více se o tomto produktu dočtete zde.

Vypisujeme termíny na školení na přístroj K.O.S.

Školení K.O.S.

Vážení zákazníci, v současné době vypisujeme termíny školení na přístroj Kondiční Orgánový Skener (K.O.S.). Chcete-li se se tímto přístrojem naučit správně pracovat a využít tak jeho plný potenciál, doporučujeme se na jeden z vypsaných termínů přihlásit. Je třeba zdůraznit, že pro správné používání a interpretaci výsledků z přístroje K.O.S. je absolvování základního školení naprostou nezbytností. Školení jsou několikastupňová a pokud jste zatím žádné neabsolvovali, je třeba začít školením prvního stupně. Bez certifikátu lze teoreticky navštívit momentálně i školení druhého stupně, bude však vyžadována alespoň základní znalost práce s přístrojem. 

Na termíny školení se můžete hlásit zde.

Europecon se stal držitelem certifikace ISO 9001!!!

Certifikát ISO9001


Poslední rok jsme usilovně pracovali na získání prestižní certifikace ISO 9001, která potvrdila, že firma europecon je významný hráč na českém trhu. Tato zavedená mezinárodní norma je důkazem toho, že naše společnost vyvíjí kvalitní produkty s orientací na plnou zákaznickou podporu a spokojenost. Firmy, které se staly držiteli této normy, jsou obecně považovány za důvěryhodné subjekty, jejichž výrobky a služby se vyznačují vysokým standardem.

Jelikož jsou držitelé normy ISO 9001 podrobeni pravidelným kontrolám, můžete se spolehnout,  že naše služby budou stále na velmi dobré úrovni. Zavázali jsme se však laťku kvality ještě zvedat a do budoucna pro Vás plánujeme řadu dalších produktů a služeb, které Vás mohou provázet na alternativní cestě ke zlepšení kvality Vašeho života.

Europecon Medica je cesta k Vašemu novému životnímu stylu

Váš organismus je to nejcennější co máte.

Chováte se k němu podle toho?

Nebo necháváte péči o něj jen na lékařích?

Takový postoj je velikou chybou.

Lékař léčí.

A příroda uzdravuje.

Ale zdraví je Vaše a máte jen jedno.

Vy sami o něj musíte pečovat!

S námi to dokážete v souladu s přírodou.

 

Moderní farmaceutické továrny produkují tisíce léků pro léčbu několika tisíc onemocnění.
A přece:
• Proč se každý rok úmrtnost na rakovinu zvyšuje?
• Proč je stále více onemocnění kardiovaskulárního systému?
• Proč se v posledních 10 letech počet duševních nemocí desetinásobně zvýšil, a počet dětí s autismem je každým rokem více a více?
• Proč velké farmaceutické společnosti opustily vývoj nových antibiotik?
• Proč masti a krémy neodstraňují křečové žíly?
• Proč inzulin neumí vyléčit diabetes?
• Proč pilulky na tlak a vysokou hladinu cholesterolu opravdu nevedly k normalizaci?


Západní medicína neumí reagovat na tyto "jednoduché" otázky. Východní  je schopna vysvětlit a odstranit příčinu onemocnění.
Podíváme-li se kolem sebe, můžeme s překvapením poznamenat, že nás obklopuje svět,který podléhá určitým zákonům. Člověk je součástí přírody. Ať jste kdekoliv, ať děláte cokoliv, tyto zákony se vztahují na vás a vaše zdraví v každém okamžiku. Bez ohledu na vaše blaho peněženky a sociálních předpisů. Vaše právo je je přijmout, nebo nepřijmout. Je to stejné jako doporučení vzít si deštník, když bude pršet. Tyto zákony jsou vytvořeny přírodou, a mým cílem bylo je přednést.
Stručně řečeno, co je třeba udělat, aby se Vás a Vaší rodiny po dlouhou dobu drželo zdraví a abyste nemuseli zvyšovat obrat farmaceutických společností.
Kromě zákonů zdraví Vám řeknu mnoho jiných zajímavých věcí ... Například, proč ženy mají často modřiny ... 


Rudin Paul, WHC, ředitel zdravotnického střediska "NormaVit" (Rusko), vědecký konzultant korporace "Sibiřské zdraví", mezinárodní reproduktor (seminářů v Rusku, Německu, České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Bělorusku, Litvě, Lotyšsku, Turecku, Bulharsku, Kazachstánu) autor populárně vědeckých knih o bylinné medicíně, parazitologii a zdravém životním stylu. Kniha byla přeložena do několika evropských jazyků. Celková cirkulace knih je přes čtvrt milionu výtisků.


Místo konání: Restaurace Krásna Praha, Masarykovo nábřeží 246/12, Praha.

Přednáška začíná v 10.00

Délka přednášky cca 5 h

Vstupné: 450 Kč

Kontakt na organizátorku: Eva Cihelníková, mobil: +421908751045, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.