Vítejte na webu ec-medica.cz, který je zaměřen na alternativní přístup k lidskému zdraví! V sekci E-shop naleznete námi vyvinuté produkty jako jsou Kondiční Orgánový Skener, plazma generátor Plazmagen a masážní přístroje vycházející ze zkušeností čínské medicíny.

V sekci Přečtěte si najdete zajimavé články o alternativní a čínské medicíně, zdravém životním stylu a ostatních tématech, jež se týkají zaměření našeho webu.

Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy a připomínky.

 

Moderní farmaceutické továrny produkují tisíce léků pro léčbu několika tisíc onemocnění.
A přece:
• Proč se každý rok úmrtnost na rakovinu zvyšuje?
• Proč je stále více onemocnění kardiovaskulárního systému?
• Proč se v posledních 10 letech počet duševních nemocí desetinásobně zvýšil, a počet dětí s autismem je každým rokem více a více?
• Proč velké farmaceutické společnosti opustily vývoj nových antibiotik?
• Proč masti a krémy neodstraňují křečové žíly?
• Proč inzulin neumí vyléčit diabetes?
• Proč pilulky na tlak a vysokou hladinu cholesterolu opravdu nevedly k normalizaci?


Západní medicína neumí reagovat na tyto "jednoduché" otázky. Východní  je schopna vysvětlit a odstranit příčinu onemocnění.
Podíváme-li se kolem sebe, můžeme s překvapením poznamenat, že nás obklopuje svět,který podléhá určitým zákonům. Člověk je součástí přírody. Ať jste kdekoliv, ať děláte cokoliv, tyto zákony se vztahují na vás a vaše zdraví v každém okamžiku. Bez ohledu na vaše blaho peněženky a sociálních předpisů. Vaše právo je je přijmout, nebo nepřijmout. Je to stejné jako doporučení vzít si deštník, když bude pršet. Tyto zákony jsou vytvořeny přírodou, a mým cílem bylo je přednést.
Stručně řečeno, co je třeba udělat, aby se Vás a Vaší rodiny po dlouhou dobu drželo zdraví a abyste nemuseli zvyšovat obrat farmaceutických společností.
Kromě zákonů zdraví Vám řeknu mnoho jiných zajímavých věcí ... Například, proč ženy mají často modřiny ... 


Rudin Paul, WHC, ředitel zdravotnického střediska "NormaVit" (Rusko), vědecký konzultant korporace "Sibiřské zdraví", mezinárodní reproduktor (seminářů v Rusku, Německu, České republice, na Slovensku, Ukrajině, v Bělorusku, Litvě, Lotyšsku, Turecku, Bulharsku, Kazachstánu) autor populárně vědeckých knih o bylinné medicíně, parazitologii a zdravém životním stylu. Kniha byla přeložena do několika evropských jazyků. Celková cirkulace knih je přes čtvrt milionu výtisků.


Místo konání: Restaurace Krásna Praha, Masarykovo nábřeží 246/12, Praha.

Přednáška začíná v 10.00

Délka přednášky cca 5 h

Vstupné: 450 Kč

Kontakt na organizátorku: Eva Cihelníková, mobil: +421908751045, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.