Vítejte na webu ec-medica.cz, který je zaměřen na alternativní přístup k lidskému zdraví! V sekci E-shop naleznete námi vyvinuté produkty jako jsou Kondiční Orgánový Skener, plazma generátor Plazmagen a masážní přístroje vycházející ze zkušeností čínské medicíny.

V sekci Přečtěte si najdete zajimavé články o alternativní a čínské medicíně, zdravém životním stylu a ostatních tématech, jež se týkají zaměření našeho webu.

Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy a připomínky.

Důležité upozornění

Na českém trhu se objevily pokoutně prodávané napodobeniny kondičních orgánových skenerů prodávaných naší společností pod zkratkou K.O.S. Byli jsme kontaktováni lidmi, kteří byli podvedeni a koupili si nefunkční přístroj parazitující na dobrém jméně a kvalitě našich výrobků. Upozorňujeme všechny zájemce o kondiční orgánový skener, aby se vyvarovali koupě nápadně levnějšího přístroje vzhledově podobného provedení přístroje K.O.S. Jedná se o NEFUNKČNÍ NAPODOBENINU, která nemá s našimi výrobky nic společného.

Originální kondiční orgánový skener se zárukou návodem a podporou nakoupíte jen v našem e-shopu

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.