IBM ThinkPad T42

Email
Výkonný notebook optimalizovaný pro práci s produktem Kondiční Orgánový Skener. Notebook je již předinstalován a připraven pro okamžitou práci.
Základní cena3240,00 Kč
Základní cena pro variantu3240,00 Kč
Modifikátor variant cen
Prodejní cena3920,40 Kč
Prodejní cena bez DPH3240,00 Kč
Notebook IBM ThinkPad T42
Nebyl nalezen žádný obrázek
lenovo_specs
Popis

Máte pomalý či již zaplněný počítač? Chcete-li využít Váš čas efektivněji a nebo nevlastníte volný, rychlý notebook, nezoufejte.  Nabízíme řešení i pro Vás!  
Na námi specielně předkonfigurované a odladěné instalaci na Notebooku IBM  nastartuje systém K.O.S. během pouhých 12 resp. 6 sekund !! Tento počítač je přímo optimalizován pro práci s přístrojem K.O.S. Navíc obsahuje další software, který Vás s námi bleskově spojí při případném problému. 

Pro zákazníky, kteří nevlastní vhodný notebook s 32-bitovým operačním systémem, který je podmínkou funkčnosti přístroje K.O.S, nabízíme již předinstalovaný notebook IBM Thinkpad T42 (případně R50/51 - doprodej). S námi dodaným notebookem Vám odpadne veškerá práce s instalací  ovládacího software K.O.S. Stačí zapnout přístroj K.O.S. a námi dodaný notebook a okamžitě můžete začít se skenováním. NB je rovněž odzkoušený a ideální na provozování SW pro přístroj OBERON.

Vysoce hodnotný pracovní notebook s ultra odolnou konstrukcí, odolností vůči polití, aktivním chráněním disku, osvětlenou klávesnicí a mnoho dalšího. Třída ThinkPad u výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprosto špičku v oboru přenosných počítačů a pracovních stanic. Notebook nabízí tichý chod, vysoký výkon, nadstandardní pevnost i odolnost. Moderní procesor umožní rychlou reakci operační systému na Vaše požadavky, v případě, že jste na baterii a notebook nezatěžujete, inteligentně se podtaktuje na nižší frekvenci a zvýší tak dobu chodu baterie. 

Konzervativní design včetně mnoha technických vylepšení, která jsou u IBM obvyklá. Jedná se např. o žárovičku ve víku displeje pro iluminativní osvětlení klávesnice, polohovací zařízení UltraNav zahrnující jak TouchPad, tak i TrackPoint, a v neposlední řadě i modré multifunkční tlačítko Access IBM, sloužící ke snadné správě notebooku a zabezpečení dat.

Notebooky jsou nabízeny ve velikosti se 14,1-palcovým TFT, má rozměry 311 x 255 x 26,6 mm a hmotnost 2,22 kg (včetně optické mechaniky). Protože řada ThinkPad je u IBM prezentována jako vlajková, ve které jsou uváděny nejnovější technologie, nepřekvapí, že přichází s možností osadit ji procesory od Intelu. V nabídce tak jsou procesory Pentium-M.


Parametry dodávaného počítače IBM ThinkPad T42:
 Displej o velikosti 14,1 palce, odolné pokovené zpracování, procesor Pentium M1700 MHz, 1024 MB RAM, grafická karta ATI radeon Mobility 7500, 40 GB HDD, DVD-CDRW mechanika, operační systém Windows XP, hmotnost 2,2 kg, integrovaná wi-fi karta pro připojení k bezdrátovému internetu (802.11bg, 2.4 GHz, 54Mbps, podpora kanálu 1-13, kanál 14 pouze pasivně).

Upozornění: jedná se o repasovaný počítač. Záruka na produkt je 6 měsíců.

Dodavatel: europecon s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.