Kondiční orgánový skener (K.O.S.)

Email
Přístroj, který měří slabé elektromagnetické pole, které vyzařuje Vaše tělo a na základě změřených informací podá informace o Vaší tělesné kondici.
Základní cena10247,93 Kč
Základní cena pro variantu10247,93 Kč
Modifikátor variant cen
Prodejní cena12400,00 Kč
Prodejní cena bez DPH10247,93 Kč
Notebook IBM ThinkPad T42
48h.gif
kos_15
kos_5
ibm-r50e
Nebyl nalezen žádný obrázek
Popis

K.O.S. (kondiční orgánový skener) je přístrojem vyvinutým na základě nejnovějších a vpravdě přelomových vědeckých objevů v oblasti bioenergií a biomagnetismu.

Je zkonstruovám tak, aby při použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat slabé magnetické pole, které vytváří lidský organismus, provést jeho analýzu až na úroveň magnetického vyzařování a vzájemných rezonancí jednotlivých tělních buněk.

Jeho přehledný a obsáhlý výstup upozorňuje na zjištěné abnormality a ukazuje kde je možno hledat příčiny jakékoliv nerovnováhy v testovaném organismu. To umožňuje včas zareagovat a drobnými úpravami životního stylu zabránit vzniku nějakých obtíží a přiblížit se celkové harmonii organismu.

Vlastní skenování netrvá déle než minutu! Již za takto krátký čas získáte komplexní přehled o Vaší tělesné kondici!

Výstupem sledování zpracovaným pomocí originálního software je přes třicet obsáhlých reportů roztříděných po jednotlivých logicky spolu souvisejících skupinách testovaných ukazatelů opatřených vysvětlením a komentáři, jež je možno prohlédnout na obrazovce počítače, případně vytisknout na tiskárně. To vše pochopitelně v češtině.

Sada K.O.S. obsahuje:

  • Kondiční orgánový skener v praktickém kovovém kufříku
  • Bílý kabel s měřícími sondami
  • USB klíč (bez něho nelze spustit testovací program)
  • USB kabel pro propojení s počítačem

Přístroj je chráněn odolným kovovým pouzdrem. Přiložená měřící sonda se připojuje pomocí kabelu do zdířky v těle přístroje.

Propojení s počítačem pomocí USB 1.1/2.0

Pracovní podmínky: Operační systém počítače Windows 8, Windows 7, Windows XP/Vista nebo Windows Me/Windows 98

Relativní vlhkost: 0-40%

Teplota: 5-40°C

Pokud jste se o nás dozvěděli od našeho prodejce, vyžádejte si u něj slevový kupón.

Princip fungování přístroje

 Jednoduché vysvětlení fungování přístroje K.O.S by bylo možné pomocí přirovnání k poslechu rozhlasového přiímače. V prostředí okolo nás je možno zachytit mnoho frekvencí různých vln, ale chcete-li poslouchat konkrétní program, musíte přesně naladit frekvenci té Vámi žádané stanice. Pokud správně naladíte přesnou frekvenci, rádio začne rezonovat a vy máte možnost poslouchat co naladěná stanice právě vysílá jestli zábavný program, koncert, dramatickou rozhlasovou hru anebo reportáž ze sportu.

 Na podobném principu přijímání konkrétních frekvencí elekromagnetického pole je založeno i fungování Kondičního orgánového skeneru, snad jen s tím rozdílem že ten je konstruován ne tak, aby přijímal jen program jedné konkrétní stanice, ale aby postupně přeladil celé pásmo a zjistil, co jednotlivé tkáně, orgány a dokonce i jednotlivé buňky „vysílají za program“, aby následně vyhodnotil, kde je běžný zábavný program a kde se třeba naopak schyluje k dramatu, ve kterém by mohla být narušena harmonie vašeho těla.

 Občas lidé nevěří, že je přístroj vůbec schopen přijímat tak slabé vlnění a dokonce z různých tkání a orgánů lidského těla. Vždyť je tak malý a je vybaven jen jednoduchým čidlem, které zkoumaná osoba drží v ruce. Zde je pro vysvětlení opět možné použít analogii s rozhlasovým přijímačem. Je to totiž podobné jako, kdyby někdo chtěl tvrdit, že není možné slyšet program přenášený rádiovými vlnami vysílačů z různých směrů mnohdy vzdálených desítky kilometrů. No vidíte a je to možné! Rozhlasový přijímač je přitom tak malý, že se schová do mobilu, či sluchátka do uší a nepotřebuje k tomu žádnou velikou anténu. A tomu už se dneska nikdo nepodiví.

 Proč se tedy divit tomu, že každému stavu orgánů a buněk těla odpovídá určitý typ elektromagnetického záření, které můžeme přijímat a pomocí počítačového programu mu porozumět. Aktuální stav těla tak můžeme poznat právě díky různé intenzitě a frekvenci elektromagnetického záření. Jeho změny signalizují změny na úrovni makromolekulární, následně buněčné a ve finále toto vede k ovlivnění orgánů a tím i celého organismu. Energie elektromagnetické vlny kolísá, což je dáno aktuálním stavem organismu a je ovlivněno třeba i úrovní buněčné výživy. Takové kolísání elektromagnetické energie je sice velmi malé, ale je měřitelné. Kondiční a orgánový skener je přístrojem, který to dokáže, ale umí ještě mnohem víc!

Tento produkt není lékařským, či diagnostickým přístrojem a v žádném případě nenahrazuje odbornou lékařskou péči. Představuje pouze návod k zdravému životnímu stylu a ukázkou alternativního přístupu k vlastnímu tělu.

Máte pomalý či již zaplněný počítač? Chcete-li využít Váš čas efektivněji a nebo nevlastníte volný, rychlý Notebook, nezoufejte.  Nabízíme řešení i pro Vás!  
Na námi specielně předkonfigurované a odladěné instalaci na Notebooku IBM  nastartuje systém K.O.S. během pouhých 12 resp. 6 sekund !!

Pro zákazníky, kteří nevlastní vhodný notebook, nabízíme již předinstalovaný notebook IBM Thinkpad T42 (případně R50/51 - doprodej). S námi dodaným notebookem Vám odpadne veškerá práce s instalací  ovládacího software K.O.S. Stačí zapnout přístroj K.O.S. a námi dodaný notebook a okamžitě můžete začít se skenováním. Jedná se o velmi kvalitní pracovní notebook, který se vyznačuje vysokou odolností, pevnou konstrukcí a klávesnicí jež odolá polití tekutinou. Jedná se o repasovaný notebook, který však pohodlně zvládne obsluhu Kondičního Orgánového Skeneru. 

Garantovat 100% funčnost software K.O.S. dokážeme pouze u námi dodávaných notebooků, kde byl systém speciálně upraven a optimalizován pro práci s K.O.S. U ostatních notebooků u čistých instalací Windows XP, Windows 7 i Windows 8 je v 99 % případů práce s K.O.S. také bezchybná. Existují však i instalace systémů (zpravidla starší a déle používané), kde nefunguje korektně generování exportů. Bohužel se nám zatím nepodařilo odhalit příčinu tohoto problému. V takovýchto případech nabízíme tyto možnosti:

  1. čistá instalace systému Windows
  2. čistá instalace systému Windows v režimu dual boot (při startu počítače volíte, zda nastartovat původní systém se všemi nastaveními, nebo nový čistý systém jen s K.O.S.)
  3. koupě našeho notebooku - zde garantujeme 100% funkčnost a kompatibilitu s K.O.S.

Parametry dodávaného počítače IBM ThinkPad T42: Displej o velikosti 14,1 palce,odolné pokovené zpracování, procesor Pentium M1700 MHz, 1024 MB RAM, grafická karta ATI radeon Mobility 7500, 40 GB HDD, DVD-CDRW mechanika, operační systém Windows XP, hmotnost 2,2 kg, integrovaná wi-fi karta pro připojení k bezdrátovému internetu (802.11bg, 2.4 GHz, 54Mbps, podpora kanálu 1-13, kanál 14 pouze pasivně). Verze SL je pro interní účely! 

Doprodej!!!: Parametry dodávaného počítače IBM ThinkPad R50/R51: Intel Pentium M 1500Mhz-1700Mhz, 512 MB/1024 MB Ram, 40GB HDD, DVD-ROM, operační systém Windows XP, volitelně wifi karta pro bezdrátové připojení k internetu (nepodporuje připojení k sítím zabezpečeným pomocí šifrování WPA2).

Upozornění: Jedná se o repasované počítače, na které se vztahuje záruka 6 měsíců. Na produkt K.O.S. platí běžná záruční lhůta o délce 24 měsíců.

Dodavatel: europecon s.r.o.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.