Vítejte na webu ec-medica.cz, který je zaměřen na alternativní přístup k lidskému zdraví! V sekci E-shop naleznete námi vyvinuté produkty jako jsou Kondiční Orgánový Skener, plazma generátor Plazmagen a masážní přístroje vycházející ze zkušeností čínské medicíny.

V sekci Přečtěte si najdete zajimavé články o alternativní a čínské medicíně, zdravém životním stylu a ostatních tématech, jež se týkají zaměření našeho webu.

Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy a připomínky.

IBM Thinkpad T42Nevlastníte li vhodný přenosný počítač pro práci s přístrojem Kondiční Orgánový Skener, nebo máte na svém stroji s funkčností problémy, popřemýšlejte o nákupu notebooku IBM Thinkpad T43. Tento notebook je předinstalovaný s operačním systémem Windows XP, ovládacím softwarem k přístroji K.O.S. a softwarem technické podpory, díky kterému se s námi bleskově spojíte.
Notebook je přímo optimalizovaný pro práci s přístrojem K.O.S. a jeho funkčnost je na něm blesková. Start software proběhne po zapnutí počítače již za 12 sekund a při opakovaném spuštění software K.O.S. již dokonce za šest sekund.
Notebook je velmi lehký, má pevné tělo s odolnou konstrukcí a jeho klávesnice vydrží i polití tekutinou. Notebooky řady Thinkpad od IBM vždy patřily k tomu nejlepšímu, co vyšlo z továrny světoznámé firmy IBM.

Tento počítač si můžete v našem e-shopu zakoupit společně s přístrojem K.O.S. ale i samostatně. Více se o tomto produktu dočtete zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.