Úvodní školení k přístroji K.O.S. - 1. stupeň

Email
Úvodní školení na přístroj Kondiční Orgánový Skener (K.O.S.), při kterém si osvojíte základní práci s přístrojem.
Základní cena1000,00 Kč
Základní cena pro variantu1000,00 Kč
Modifikátor variant cen
Prodejní cena1210,00 Kč
Prodejní cena bez DPH1000,00 Kč
Termíny školení - 1.stupeň
Popis

Koupili jste si Kondiční orgánový skener (K.O.S.) a chtěli byste se naučit s ním správně zacházet? Zúčastněte se našeho školení, jež bude probíhat pod vedením zkušeného konzultanta a terapeuta. Školení trvá cca. 4 hodiny a probíhá ve skupině o malém počtu účastníků. Stále je tedy zachován individuální přístup a máte dostatečný prostor pro Vaše dotazy. Na úvodním školení se dozvíte jak základní technické věci,které je potřeba znát pro ovládání přístroje, tak principy, na nichž K.O.S. funguje. Školení budou probíhat zatím v Praze a na Moravě. Na konci úvodního školení získáte certifikát.

Svou účast na školení je třeba potvrdit zasláním platby předem na účet naší společnosti. K uhrazení platby za školení budete vyzváni po naplnění minimálního počtu účastníků na daném termínu školení. Jako metodu platby tedy zvolte "platbu předem na účet" a předání "osobně."

Minimální počet účastníků na školení je 5 osob.

Certifikát o absolvování školení je možné získat až po zaslání dotazníku, ve kterém se můžete vyjádřit, jak jste byli s daným školení spokojeni. Dotazník Vám dá buď školitel nebo Vám jej na vyžádání zašleme my.

Vaše podněty ze školení  budou využity pro další zlepšení koncepce, tedy obsahu školení.

 

Naši obchodní partneři nabízejí i další semináře a více info o nich můžete najít zde:

http://www.ec-medica.cz/eshop/seminare-6-ti-dilny-cyklus-prednasek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.