Vítejte na webu ec-medica.cz, který je zaměřen na alternativní přístup k lidskému zdraví! V sekci E-shop naleznete námi vyvinuté produkty jako jsou Kondiční Orgánový Skener, plazma generátor Plazmagen a masážní přístroje vycházející ze zkušeností čínské medicíny.

V sekci Přečtěte si najdete zajimavé články o alternativní a čínské medicíně, zdravém životním stylu a ostatních tématech, jež se týkají zaměření našeho webu.

Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy a připomínky.

Vypisujeme termíny na školení na přístroj K.O.S.

Školení K.O.S.

Vážení zákazníci, v současné době vypisujeme termíny školení na přístroj Kondiční Orgánový Skener (K.O.S.). Chcete-li se se tímto přístrojem naučit správně pracovat a využít tak jeho plný potenciál, doporučujeme se na jeden z vypsaných termínů přihlásit. Je třeba zdůraznit, že pro správné používání a interpretaci výsledků z přístroje K.O.S. je absolvování základního školení naprostou nezbytností. Školení jsou několikastupňová a pokud jste zatím žádné neabsolvovali, je třeba začít školením prvního stupně. Bez certifikátu lze teoreticky navštívit momentálně i školení druhého stupně, bude však vyžadována alespoň základní znalost práce s přístrojem. 

Na termíny školení se můžete hlásit zde.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.