Referenční dopisy

 

Využití přístroje KOS - Kondiční orgánový skener v lékařské praxi

 Jsem vlastníkem přístroje K.O.S. (Kondiční Orgánový Skener) zakoupené u společnosti europecon s.r.o. (ec-medica)  a používám ho především k orientačnímu předběžnému zjištění aktuálního zdravotního stavu pacientů před vlastním lékařským vyšetřením v mé ordinaci.  Největší výhodou je velká rychlost vlastního měření.

Výstupy ze zařízení K.O.S. jsou velmi přehledné a informativní a upozorní na další případné problematické oblasti a zátěže organismu, kterých si často pacient ani není vědom, neboť zatím netrpí konkrétními obtížemi. Při následném lékařském vyšetření se pak mohu dodatečně zaměřit i na tyto problémy a výsledky dle mých zkušeností velmi dobře korespondují s výsledky klinických laboratorních vyšetření. V mnoha případech jsou měření přístrojem K.O.S. citlivější a dokáží včas identifikovat problémy, které se při laboratorních měřeních projeví až v pozdějším pokročilejším stadiu onemocnění.

Během cca. 2 roků jsem s přístrojem K.O.S. přeměřil stovky pacientů a na základě mých pozitivních zkušeností ho proto mohu doporučit i dalším kolegům/zájemcům.

 

MUDr. Josef Kubínek

Dne:2. prosince 2014

Polní 175. 463 31 Chrastava-Dolní Chrastava. Telefon: 482 720 308 (Chrastava), 485 172 002 (Rynoltice) 

 

Hodnocení přístroje KOS ­ - Kondiční orgánový skener

KOS je přístroj vhodný k velmi rychlému, jednoduchému orientačnímu vyšetření aktuálního stavu organismu.

Ukazuje, kde v organismu je nějaká disharmonie, který orgán nebo systém nefunguje ideálně a potřebuje posílit, detoxikovat. Poskytuje návod, jak změnit životní styl, životosprávu, jaké vitamíny a stopové prvky doplnit, jak změnit stravovací návyky, jak upravit naše pracovní a domácí prostředí.

Tato metoda samozřejmě nenahrazuje odborné lékařské vyšetření ale může mít svoje uplatnění v prevenci a upevňování zdraví. Výsledky vyšetření jsou srovnatelné s výsledky získané metodou EAV, která ale poskytuje možnost komplexnějšího testování zátěží a léků.

KOS jsem testovala téměř rok u desítek pacientů.

MUDr. Emöke Nagyová

Rehabilitace, celostní medicína

Tylovo nám. 650 12000 Praha 2

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.