Vítejte na webu ec-medica.cz, který je zaměřen na alternativní přístup k lidskému zdraví! V sekci E-shop naleznete námi vyvinuté produkty jako jsou Kondiční Orgánový Skener, plazma generátor Plazmagen a masážní přístroje vycházející ze zkušeností čínské medicíny.

V sekci Přečtěte si najdete zajimavé články o alternativní a čínské medicíně, zdravém životním stylu a ostatních tématech, jež se týkají zaměření našeho webu.

Neváhejte nám zasílat Vaše dotazy a připomínky.

Pozor na plagiáty kondičního orgánového skeneru K.O.S.!!!

Důležité upozornění

Na českém trhu se objevily pokoutně prodávané napodobeniny kondičních orgánových skenerů prodávaných naší společností pod zkratkou K.O.S. Byli jsme kontaktováni lidmi, kteří byli podvedeni a koupili si nefunkční přístroj parazitující na dobrém jméně a kvalitě našich výrobků. Upozorňujeme všechny zájemce o kondiční orgánový skener, aby se vyvarovali koupě nápadně levnějšího přístroje vzhledově podobného provedení přístroje K.O.S. Jedná se o NEFUNKČNÍ NAPODOBENINU, která nemá s našimi výrobky nic společného.

Originální kondiční orgánový skener se zárukou návodem a podporou nakoupíte jen v našem e-shopu

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.