IBM ThinkPad T42

Email
Výkonný notebook optimalizovaný pro práci s produktem Kondiční Orgánový Skener. Notebook je již předinstalován a připraven pro okamžitou práci.
lenovo_specs
Cena:
Prodejní cena: 3920,40 Kč
Prodejní cena bez DPH: 3240,00 Kč
Notebook IBM R50/R51 - doprodej

Notebook IBM ThinkPad T42

Popis produktu

Máte pomalý či již zaplněný počítač? Chcete-li využít Váš čas efektivněji a nebo nevlastníte volný, rychlý notebook, nezoufejte.  Nabízíme řešení i pro Vás!  
Na námi specielně předkonfigurované a odladěné instalaci na Notebooku IBM  nastartuje systém K.O.S. během pouhých 12 resp. 6 sekund !! Tento počítač je přímo optimalizován pro práci s přístrojem K.O.S. Navíc obsahuje další software, který Vás s námi bleskově spojí při případném problému. 

Pro zákazníky, kteří nevlastní vhodný notebook s 32-bitovým operačním systémem, který je podmínkou funkčnosti přístroje K.O.S, nabízíme již předinstalovaný notebook IBM Thinkpad T42 (případně R50/51 - doprodej). S námi dodaným notebookem Vám odpadne veškerá práce s instalací  ovládacího software K.O.S. Stačí zapnout přístroj K.O.S. a námi dodaný notebook a okamžitě můžete začít se skenováním. NB je rovněž odzkoušený a ideální na provozování SW pro přístroj OBERON.

Vysoce hodnotný pracovní notebook s ultra odolnou konstrukcí, odolností vůči polití, aktivním chráněním disku, osvětlenou klávesnicí a mnoho dalšího. Třída ThinkPad u výrobce Lenovo (dříve IBM) vždy patřila mezi naprosto špičku v oboru přenosných počítačů a pracovních stanic. Notebook nabízí tichý chod, vysoký výkon, nadstandardní pevnost i odolnost. Moderní procesor umožní rychlou reakci operační systému na Vaše požadavky, v případě, že jste na baterii a notebook nezatěžujete, inteligentně se podtaktuje na nižší frekvenci a zvýší tak dobu chodu baterie. 

Konzervativní design včetně mnoha technických vylepšení, která jsou u IBM obvyklá. Jedná se např. o žárovičku ve víku displeje pro iluminativní osvětlení klávesnice, polohovací zařízení UltraNav zahrnující jak TouchPad, tak i TrackPoint, a v neposlední řadě i modré multifunkční tlačítko Access IBM, sloužící ke snadné správě notebooku a zabezpečení dat.

Notebooky jsou nabízeny ve velikosti se 14,1-palcovým TFT, má rozměry 311 x 255 x 26,6 mm a hmotnost 2,22 kg (včetně optické mechaniky). Protože řada ThinkPad je u IBM prezentována jako vlajková, ve které jsou uváděny nejnovější technologie, nepřekvapí, že přichází s možností osadit ji procesory od Intelu. V nabídce tak jsou procesory Pentium-M.


Parametry dodávaného počítače IBM ThinkPad T42:
 Displej o velikosti 14,1 palce, odolné pokovené zpracování, procesor Pentium M1700 MHz, 1024 MB RAM, grafická karta ATI radeon Mobility 7500, 40 GB HDD, DVD-CDRW mechanika, operační systém Windows XP, hmotnost 2,2 kg, integrovaná wi-fi karta pro připojení k bezdrátovému internetu (802.11bg, 2.4 GHz, 54Mbps, podpora kanálu 1-13, kanál 14 pouze pasivně).

Upozornění: jedná se o repasovaný počítač. Záruka na produkt je 6 měsíců.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.